SWKOTOR.TK Credits Odkazy Downloady Wallpapery Galerie Informace Diskuze Novinky Úvodní stránka

POPIS POSTAV VE HŘE SW:KotOR II:Sith Lords

Darth Sion
Zvrácená troska, to je Darth Sion, Pán Sithu, držen pohromadě pouze silou vůle. Každá kost v jeho těle byla roztříštena a prestavěna, a jeho kostra je nyní pouze sešitá masa modřin a oškrábaných kostí. Má neustále bolesti, a pouze jeho nenávist a síla temné strany ho drží na živu.

Mira
Mira je lovec odmen, a jako taková prohledává Republiku a Vnejší Pás a hledá kořist a bohaté cíle aby získala kredity. Zatímco byla pohánena žoldáckou nutností po penězích, Mira zanechala nájemných zabíjení pro organizaci „Exchange“ – v minulosti zabíjela pouze v sebeobraně a i pozdeji zabíjení činila jen velice zdráhavě.

Mimo to má Mira také speciální zbran lovců odměn, podobnou, jakou měl ve filmech Star Wars Boba Fett – na zápestí namontovaný raketomet, který jí umožnuje jednotlive likvidovat oponenty (napr. omračujícími a oslabujícími šipkami) nebo zničit velké množství nepřátel najednou velkoplošnými raketami a iontovými raketami – perfektní pro vycištení herní plochy když se neprátelé rozhodnou spolčit se proti hráci.

T-Opel