SWKOTOR.TK Credits Odkazy Downloady Wallpapery Galerie Informace Diskuze Novinky Úvodní stránka

 

Popis nových Sil

V prewiev na SW: KotOR 2 jsem popsal základní příběh a rysy hry a nakousl také nové síly, na které se nyní podíváme podrobněji. Také jsem pro vás k tomuto článku sehnal video, na kterém jsou všechny Síly pěkně vidět přímo v akci.

Zatím oznámených Sil je 5 a 3 z nich jsou pro Temnou stranu, zbytek je univerzální. No, zatím to vypadá, že autoři se soustředí hlavně na Temnou stranu... Jelikož začínáte vlastně jen s minimální znalostí Sil, protože jste během vašeho vyloučení z Řádu Jediů přišli o většinu své schopnosti používat Sílu, bude jedním z vašich hlavních úkolů získat zpět svůj cit pro Sílu a rozvinout vaši schopnost jí používat.

Force Crush (Síla Rozdrcení), Temná strana

Tato Síla vám jednoduše umožňuje přivolat Temnou stranu Síly a s její pomocí roztříštit oponentovo tělo. Jediným gestem můžete vyzvednout nepřítele do vzduchu, roztříštit jeho kosti, pak nezáleží jestli má nepřítel brnění nebo jinou ochranu a zbyde z něj jen třesoucí se krvavá troska... Pokud však bude mít nepřítel velkou sílu vůle, bude schopen se vyhnout alespoň části, někdy dokonce i celému zranění. Ale běžní vojáci budou touto Silou skoro jistě zabiti.

Battle Meditation (Podpora v bitvě), Univerzální Síla

Velmi vzácná Síla umožňující Jediovi zvrátit výsledek i velkých bitev. Jedi si ve své hlavě vyvolá obraz celé bitvy a ukazuje ho oběma stranám, ale nepřátelům ukazuje bitvu mnohem beznadějnější než ve skutečnosti je, čímž jim výrazně snižuje morálku. Použitelná jak v malých přestřelkách tak v galaktických bitvách, může tato Síla obrátit kartu štěstí na obrácenou stranu když je nejvíce potřeba.

Force Scream (Síla Křiku), Temná strana

Mistři Temné strany se naučili zaměřit všechen jejich vztek do jednoho výkřiku, který vnikne do srdcí jejich nepřátel a zanechá je zmrzačené, slabé a zmatené. Vynikající proti většímu množství slabších oponentů.

Force Fury (Síla Vzteku), Temná strana

Sithové umí použít svůj vlastní vztek tak, aby se celé jejich tělo naplnilo Temnou Silou, která nakonec vybuchne do strašlivého vzteku. Když je Sith v tomto hrozném stavu, bezhlavě napadá každého nepřítele poblíž a jeho síla vzrůstá s každým zabitým oponentem.

Force Sight (Síla Vidění), Universální Síla

Tato Síla umožní rytíři Jedi vidět skrze Sílu. Proto vidí skrze některé přeměty (hlavně zdi) a také vidí, jestli je nepřítel přikloněn k Temné nebo Světlé straně Síly. To se zobrazuje pomocí barev. Červená je pro Temnou stranu, šedá pro neutrální bytosti a modrá pro Světlou stranu síly.

Tak to byla taková malá ukázka Sil, které můžeme očekávat v SW: KotOR 2. Sledujte naše stránky pro další novinky.

T-Opel