SWKOTOR.TK Credits Odkazy Downloady Wallpapery Galerie Informace Diskuze Novinky Úvodní stránka

PLANETY

TARIS:

Tento svět bude první na, který se dostanete.Je to huste obydlená planeta, která se dělí na tři č ásti Upper city,Lower city a Under city.Planeta je pod vládou sithů, ale v Lower city a Under city se nevyskytují. V Upper city je zajímavým zpestřením souboj pro peníze, ale za poražení posledního souperu získáte temné body.V Lower city se od Zaxe mužete dozvědet na koho je zrovna vypsaná odměna.

DANTOOINE:

Na planete Dantooine sídlí Akademie rytířu Jedi, také je zde jeskyne obsahující krystaly do svetelných mecu. Na Dantooine se stanete rytířem Jedi. Žije zde mnoho druhu zvírat.(Pokud nemužete najít temného rytíre Jedi je na míste jménem Grounds)

TATOOINE:

Tatooine budoucí rodište Anakina Skywalkera je neutrální planeta, na které vetšinu území zabírá poušt.Mužete se zde setkat s pouštními lidmi a také s Jawy.Hodne lidí se zde stalo lovci, jedine lidé s loveckou licencí se mohou vydat do poušte.Na této planete se zdržuje matka Bastily a také bratr Mission, takže pokud chcete získat questy s nimi spojené vemte sebou Bastilu a Mission.(Nemusíte platit poplatek za pristání, pokud budete tvrdit, že ty peníze utratíte v obchodech na planete:-) )

Kashyyk:

Domovská planeta Wookiu, Kashyyk je rozdelen dvě části, horní část je relativně bezpečná, ale spodní část planety Shadowlands je plná nebezpecných zvířat a nepřátel. (Když se pokusíte opravit droida, který je na ceste vybouchne a za jeho hlavu dostanete od obchodníka u vaší lodi 500 kreditu)

MANAAN:

Vodní planeta Manaan je neutrální, své zastoupení zde má Republika i Impérium.Tato plneta je velmi duležitá, protože se zde teží KOLTO , surovina potřebná k výrobě léčiv.Neutrlitu udržují soudci, kterí zde často reší spory mezi vojáky republiky a sithy. Obyvatelé této planety jsou Selkati, kterí žijí pod vodou,ale mohou se pohybovat i na souši.Kvuli obchodování s KOLTEM bylo zřízeno město Antho.

KORRIBAN:

Korriban je planeta na níž sídlí akademie sithů, a také jsou zde starodávné hrobky sithu, ve kterých se nalézají artefakty, které za života používali (Za svetlou stranu vám je vám většina k ničemu, protože je muže používat jenom temná strana).Když sebou vezmete Juhani, tak mužete jednoho sitha vrátit na cestu dobra a také je na planetě Carthův bratr, který se učí na sitha.

YAVIN, vesmírná stanice:

Na této vesmírné stanici se celkem nic nedeje, ale po nalezení třetí a potom po nalezení šesté hvězdné mapy zde potkáte pašeráky, kterí budou vyhrožovat Suvanovi, poprvé je stačí varovat a odejdou, podruhé budou bojovat. Po výhře budete moci koupit o hodně věcí víc, hlavne barevné krystaly do světelného meče (Heart of the Guardin a Mantle of the Force), jsou to nejlepší krystaly za celou hru, které zlepšují vlastnosti všech ostatních.

NEZNÁMÁ PLANETA:

Tato tropická planeta, domovský svět Gizku je osídlena dvema kmeny.Kmen The One je kmenem válecníku, kterí mají ochocené Rancory, ale Rancori jsou pro vás v této části hry jen malý problém. Druhý kmen se jmenuje Elder Rakata, lidé z tohoto kmene nejsou válečníky.Mají poměrně vyspělou technologii.